GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili
  • Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili
  • Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili
  • Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili
  • Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili
  • Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İthalatçı, İhracatçı, Satıcı
Markalar: CARDLO
No. Çalışanları: 100~300
Yıllık satış: 50,000,000.00-100,000,000
Yıl kurulan: 2005
İhracat p.c: 50% - 60%
Giriş

GUANGDONG CARDLO BİYOTEKNOLOJİ CO., LTD. araştırma, üretim ve satış üssü olan modern, hızlı gelişen bir kimya şirketidir.

 

Cardlo'nun araştırma ve geliştirmeye yönelik mali yatırımı 100 milyona ulaşıyor, araştırma ve üretim üssü Guangzhou Ekonomik ve Teknolojik Kalkınma Bölgesi'nde bulunuyor ve gelişmiş uluslararası ekipman ve teknoloji ithal ediyor.

 

Cardlo tarafından üretilen Damıtılmış Gliserin Monostearat'ın saflığı %99'un üzerindedir ve dünyada lider seviyeye ulaşır.Emülgatör ve plastik katkı maddelerinin yıllık kapasitesi yaklaşık 80.000 Metrik Ton'dur.

 

Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 0

 

CARDLO'nun organizasyon yapısı, gıda katkı maddeleri, plastik katkı maddeleri ve veteriner ilaçları katkı maddeleri bölümlerini içerecek şekilde yeniden düzenlenmiştir.Genel hedef, 500 milyon yuan veya daha fazla çıktı değerine ulaşmaktır.

CARDLO'nun organizasyon yapısı, gıda katkı maddeleri, plastik katkı maddeleri ve veteriner ilaçları katkı maddeleri bölümlerini içerecek şekilde yeniden düzenlendi.Genel hedef, 5000 milyon yuan veya daha fazla çıktı değerine ulaşmaktır.


1. Gıda bileşenleri: Damıtılmış monogliseritler DMG95, Mono- ve digliseritler GMS40, Poligliserol yağ asidi esteri PGE, Gliserin monostearat GMS99, Gliserol Monolaurin GML, Sorbitan Monostearate (SMS) SPAN60 , Soya fasulyesi lesitini, SP kek jeli emülgatörü, Ekmek emülgatörü, CMC, CSL, SSL,DATEM ve diğer emülgatörler;


2. Plastik katkı maddeleri / Plastik yağlayıcı:

Gliserin monostearat GMS99 & GMS40, Pentaeritritol Stearat PETS,Etilen Bis Stearmit EBS,PE MUM,G-60,G-70S,

Büzülme önleyici, EPE köpürtücü, Buğu önleyici, Damlama önleyici katkı maddeleri, Kaydırıcı: Erucamide, Oleamide.antistatik,

Master parti dispersiyon maddesi, Stabilizatörler, ÇİNKO Stearat, ÇİNKO/KALSİYUM Stearat, Magnsiyum Stearat PVC İşleme yardımcısı ve Kalıptan Çıkarma maddeleri vb.

 

Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 1Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 2

Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 3

Geçmiş

Gıda Emülgatör endüstrisi 1970'ler ile 1980'ler arasında ortaya çıktı.Geleneksel endüstri ile karşılaştırıldığında geç başlar ancak hızla gelişir.

 

Modern üretim teknolojisi ve denetim sistemini geliştirmiş, ürün kalitesini koruyan eksiksiz bir endüstri standardını aşamalı olarak oluşturmaktadır.Gıda emülgatör endüstrisi istikrarlı hammadde tedarik sistemine sahiptir, teknolojinin gelişmesi ile üretim maliyeti kolaylıkla kontrol edilebilir, bu nedenle piyasa riskine etkin bir şekilde dayanabilir.Rekabetin güçlenmesiyle birlikte, üretim verimliliğini ve kalitesini iyileştirme ihtiyacı da artıyor.

 

Güvenli Gıda katkı maddeleri endüstrisi, hükümet politikalarının desteğine ve parlak bir geleceğe yol açan geleneksel gıda endüstrisine büyük gelişme sağlayabilir.

 

CARDLO, "Üretim-Acadamic-Araştırma" kombinasyonu ile bilimsel yaratıcı moda büyük önem veriyor ve kreasyonları çeşitli şekillerde desteklemeye çalışan birçok araştırma enstitüsü ve üniversite ile teknik işbirliği ilişkisi kurdu.Şimdi Cardlo, Kanada Saskatchewan Üniversitesi, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi, Jinan Üniversitesi ve Güney Çin Ziraat Üniversitesi ile işbirliği kurmuştur.

 

Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 0Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 1Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 2Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 3Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 4

Hizmet

CARDLO, şirketimizin rehberi olarak “Kalite değer yaratır, güvenilirlik geleceği yaratır” inancındadır;İş felsefemiz olarak “güvenilirlik, kalite, yaratım, hizmetler” ve “müşteri ne istiyorsa onu yapıyoruz” hizmet inancımızdır.

 

Cardlo, sürekli olarak yüksek kaliteli emülgatörler, plastik katkı maddeleri ve diğer yardımcı maddeler ve çeşitli müşterilere yüksek standartta hizmetler sunmaktadır.

CARDLO, 28 buluş patenti ve 20 uygulama patenti dahil olmak üzere 48 patente sahiptir, temel teknoloji patent avantajlarını kademeli olarak genişletir.

 

Güçlü yaratıcı inovasyon sistemi getirir ve şirketin rekabet gücünü artırır, bu da şirket markasını geliştirir.

 

Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 0

Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 1Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 2

Ekibimiz

CARDLO güçlü bir teknik ekip kurdu: Tek yürek, tek zihin, elimden gelenin en iyisini yapın, üyeler analitik kimya, yüksek polimer malzeme ve gıda bilimi gibi birçok bilim alanından geliyor.

 

Cardlo ayrıca Guangdong Glycerin Monostearate teknoloji araştırma merkezi, Guangdong doktora sonrası yaratma üssü ve Guangzhou Glycerin Monostearate geliştirme merkezi inşa etti.

 

Harika teknoloji araştırma ekibi, Cardlo için harika teknoloji ve yetenek sağlıyor.

Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 0Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 1