• Kararlı Polimerik Dispersiyon Maddesi, Plastik Yağlayıcı Etilen Bis Stearamid EBS
Kararlı Polimerik Dispersiyon Maddesi, Plastik Yağlayıcı Etilen Bis Stearamid EBS

Kararlı Polimerik Dispersiyon Maddesi, Plastik Yağlayıcı Etilen Bis Stearamid EBS

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: CARDLO
Sertifika: SGS
Model numarası: EBS

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 TON
Fiyat: FOB Guangzhou :USD1700
Ambalaj bilgileri: 25kg/çanta
Teslim süresi: 5-10 iş günü
Yetenek temini: 500 ton/ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Malzeme: Beyaz toz Uygulama: PC, PPS, PPO, NAYLON (poliamid), PETS, ABS, HIPS, PU
Vurgulamak:

gliserol monostearat gıda sınıfı

,

gms tozu

Ürün Açıklaması

Kararlı plastik yağlayıcı ETHYLENE BIS STEARAMIDE EBS her türlü plastik için

Etilen bis stearamid EBS, yaygın olarak kullanılan bir yağlama maddesidir, yüksek erime noktalı balmumu ve sıvı, beyaz / sarıdır. Birçok plastikte yağlama, dispersiyon, briketleme, yıkım, pürüzsüzleştirme, yapışma direnci ve antistatik özelliği ile iyi uyumluluğa sahiptir. Pigment ve keçe üzerinde hoscellent kaplin ve dağılma özelliği vardır. Organik çözücü ve su içinde çözünmez. Ksilen, kloroform ve bütanol gibi yüksek kaynama noktalı çözücüler içinde çözünür. 285 ° C'nin altında ve alevlenme oranı 0.98 (25 ° C) 'dedir.

Uygulama: 

1) EBS, hemen hemen tüm termoset plastikler ve termoplastikler için uygun mükemmel bir plastik işleme yardımcılarıdır. EBS'nin yağlanması, direnci ve mükemmel antistatik özellikleri bloke eder ve plastik veya dolgu maddesi dispersiyonunu önemli ölçüde geliştirebilir, bu nedenle yaygın olarak bir kayganlaştırıcı, serbest bırakma maddesi, kaygan açma maddesi olarak kullanılır. Plastik işlemede ürüne eklenmesi, reçine çözeltisinin akışkanlığını iyileştirebilir ve iş verimliliğini artırabilir, bitirme kalıbı eksikliğini telafi ederek ürünleri parlak, parlak renk homojenliği sağlar.
2) Çeşitli polimer filmler veya yapışma önleyici tabaka olarak EBS, ürüne eklendiğinde% 0,5-1 oranında üflenir, sadece hava kabarcıklarının (balık gözlerinin) oluşmasını engellemekle kalmaz, ayrıca düz ve kolay açma torbalarının açılmasını sağlar.
3) Mükemmel bir iç ve dış yağlama olarak EBS yağlama maddeleri ve yüksek alkoller, parafin gibi yağ asidi esterleri ve iyi bir sinerji ile birlikte sert kalsiyum gibi diğer yağlama yağları. ABS, AS'de sert PVC, poliasetal, polikarbonat ve poliüretan işleme ve fenolik reçine, FDA'yı yaklaşık% 0,5-1,5 ilavesi olan bir yağlama ayırıcı madde olarak yapabilir.
4), EBS ve ana stabilizatör kompleksleri, inorganik bir dolgu maddesi sırasında, PVC ve poliolefin formülasyonları, polimerin malzeme ve ısıya dayanıklı özelliklerini önemli ölçüde artırabilir. EBS pigmenti veya ekleme materyali, güçlü bir afiniteye sahip olduğundan, bu nedenle, ilave materyal, polimer dispersiyonunu iyileştirebilir ve hatta bağlanabilir, ürünlerin ticari değerini arttırır.
5) EBS, çekirdekleştirici bir saydam madde olarak kabul edilebilir: bileşik poliolefinler, polioksimetilen ve poliamid, vb. Çekirdeklenme süresini kısaltabilir, inceltilmiş reçine yapısını destekleyebilir, böylece ürünün mekanik özelliklerini ve şeffaflığını geliştirebilir.
6) EBS ayrıca bir kauçuk işleme yardımcısı olarak, bir kayganlaştırıcı kalıbın ilave malzeme yüzey parlatıcı içermesine ek olarak. Flor kauçuk işleme, kauçuk yoğurma, işleme ve vulkanizasyon performansından söz edilebilir.

7) EBS'ye katılan kaplamaların üretiminde, pigment iyileştirilebilir, dolgu maddesinin düzgün dağılması, soyulması önlemek ve suyun, asit direncinin arttırılması için boyanın yüzey seviyesini yükseltmek için boyanın kurutulması. Cilada da neslinin tükenme rolünü oynayabilir.
8) Kimyasal elyaf endüstrisinde, EBS polyesteri, poliamid lifi ısı direncini, hava şartlarına dayanıklılığı artırabilir, onlara antistatik özellikler verir. Katkı maddesi olarak antistatik naylon elyafın eğrilmesi, aynı zamanda iplik kopmasının azaltılması için.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Kararlı Polimerik Dispersiyon Maddesi, Plastik Yağlayıcı Etilen Bis Stearamid EBS bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.