• Doğal pigment ve baharatlar için bileşik emülgatör: seaso için
Doğal pigment ve baharatlar için bileşik emülgatör: seaso için

Doğal pigment ve baharatlar için bileşik emülgatör: seaso için

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangzhou, Çin

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 TON
Ambalaj bilgileri: 25KG ÇANTA
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: 1000 ton / ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün Açıklaması

 

Doğal pigment ve baharatlar için bileşik emülgatör: baharat ve pigment emülsifikasyonu için (CE II)

It is the composite system of several food emusifiers according to a certain formulation, and light yellow liquid at room temperature. Belirli bir formülasyona göre çeşitli gıda emülsiyonlaştırıcıların bileşik odası ve oda sıcaklığında açık sarı sıvıdır. The 2 series of porducts are low HLB value (4-5, oleophilic) and high HLB value (8-17, hydrophilic), respectively. 2 porduct serisi sırasıyla düşük HLB değeri (4-5, oleofilik) ve yüksek HLB değeri (8-17, hidrofilik) 'dir.

Avantajları:
Both products (low or high HLB values) are especially for natural pigment and spicery with high sulubility. Her iki ürün (düşük veya yüksek HLB değerleri) özellikle doğal pigment ve yüksek sülubiliteye sahip baharatlar içindir. The low HLB product can be use as solubilizer for oil-soluble natural pigment and spicery, inhibiting creaming or fat floating and improving stability of final product. Düşük HLB ürünü, yağda çözünür doğal pigment ve baharatlar için çözündürücü olarak kullanılabilir, krem ​​veya yağ yüzmesini önler ve son ürünün stabilitesini arttırır. The high HLB product can be use as solubilizer for water-soluble natural pigment and spicery, obtaining lower viscosity and solidifying point. Yüksek HLB ürünü, suda çözünür doğal pigment ve baharatlar için çözündürücü olarak kullanılabilir, daha düşük viskozite ve katılaşma noktası elde edilir.

 

Paketleme Detayları: plastik varil (20 kg / varil, 25 kg / varil), veya alıcının ihtiyaç olarak.
Teslim detay: hemen veya alıcının gerektirir.

Guangzhou Ccardlo Biotech Co., Ltd. has kept focusing on building the most professinonal brand on food emulsifier since 2004. It is one of the biggest manufacturer of Glycerin Monostearate (GMS) in China. Guangzhou Ccardlo Biyoteknoloji Ltd 2004 yılından bu yana gıda emülgatör üzerinde en professinonal marka bina üzerinde durmaya devam ediyor. Çin'de bir Gliserin Monostearat (GMS) en büyük üreticilerinden biridir. Our products are widely exported to all over the world with excellent and stable quality at competitive price. Ürünlerimiz yaygın rekabetçi fiyat ile mükemmel ve istikrarlı kalite ile tüm dünyada ihraç.

Sertifika: HACCP, ISO 22000, Helal Sertifikaları vb.

 

Uygulama alanı:
Katı, yarı katı veya sıvı bileşik baharat ve pigment emülsifikasyonu.

 

Önerilen doz:
Nihai üründe 30g / kg içinde olduğundan emin olarak endüstriyel işleme ihtiyacına göre ekleyin.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Doğal pigment ve baharatlar için bileşik emülgatör: seaso için bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.