• Protein Becerage / Hazır Kahve Emülgatör: Suda Çözünür
Protein Becerage / Hazır Kahve Emülgatör: Suda Çözünür

Protein Becerage / Hazır Kahve Emülgatör: Suda Çözünür

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangzhou, Çin

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1TON
Ambalaj bilgileri: 25kg'lık torbalar
Teslim süresi: 7-11 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: 1000tons / gün
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün Açıklaması

Water Soluble Glycerin Monostearate (Model 910) is especially for protein beverage/instant coffee products. Suda Çözünür Gliserin Monostearat (Model 910) özellikle proteinli içecek / hazır kahve ürünleri içindir. It is a compound emulsifier, which mainly consists of glycerin monostearate, with HLB value 8. HLB değeri 8 olan, esas olarak gliserin monostearattan oluşan bir bileşik emülgatördür.

It is especially applicable for protein beverage and dairy products for its excellent emulsifying property. Mükemmel emülsifiye edici özelliği nedeniyle özellikle proteinli içecek ve süt ürünleri için geçerlidir. Advantages: better dispersibility of different components in emulsions under acid, alkali or neutral condition, higher heat stability, inhibiting fat floating, protein precipitation and flocculation, extending shelf life, good compatibility with other emulsifiers and hydrophilic colloids, lesser foam forming during industrial processing. Avantajları: asit, alkali veya nötr koşullar altında emülsiyonlarda farklı bileşenlerin daha iyi dağılabilirliği, daha yüksek ısı stabilitesi, yağ yüzmesini engelleme, protein çöktürme ve flokülasyon, raf ömrünü uzatma, diğer emülgatörler ve hidrofilik kolloidlerle iyi uyumluluk, endüstriyel işleme sırasında daha az köpük oluşumu.

Guangzhou Ccardlo Biotech Co., Ltd. has kept focusing on building the most professinonal brand on food emulsifier since 2004. It is one of the biggest manufacturer of Glycerin Monostearate (GMS) in China. Guangzhou Ccardlo Biyoteknoloji Ltd 2004 yılından bu yana gıda emülgatör üzerinde en professinonal marka bina üzerinde durmaya devam ediyor. Çin'de bir Gliserin Monostearat (GMS) en büyük üreticilerinden biridir. Our products are widely exported to all over the world with excellent and stable quality at competitive price. Ürünlerimiz yaygın rekabetçi fiyat ile mükemmel ve istikrarlı kalite ile tüm dünyada ihraç.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Protein Becerage / Hazır Kahve Emülgatör: Suda Çözünür bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.